Potrebujete aj vy vytvoriť systém na mieru?

Zavolajte

+421 911 588 870

Napíšte

jan.jedinak@nldmedia.sk

Otváracie hodiny

Po-Pia : 09:00 - 16:00

INVENTURO.sk - Kráľ skladov

INVENTURO.sk patrí medzi naše najobšírnejšie informačné systémy.

INVENTURO.sk sme začali tvoriť pre potreby zákazníkov ako riešenie na skladové hospodárstvo.  Ide teda hlavne o informačný systém na skladové hospodárstvo, výpočet ziskov, tržieb a nákladov. Približne rok a pol programovania sme potrebovali na vybudovanie tohto systému. Systém bol oficiálne dokončený v Marci 2019.

Neskôr, počas roku 2019 sme doprogramovali modul na tvorbu tlačív a vyskladňovania. Spoločnosti tak získali prehľad o tom, koľko tovaru (v akom počte) si ich zamestnanec ( skupina zamestnancov) z tohto skladu zobral. Neprešiel ani mesiac po dokončení modulu vyskladňovania a my sme sa pustili na požiadavku, doprogramovať modul „Permanentiek“ pre fitness centrá. Programovanie tohto modulu si vyžadovalo veľa úsilia. Tento modul sme dokončili v Marci 2020.

Nakoľko nás zasiahol v rámci tohto projektu, hneď po uvedení na trh COVID 19 🙁 , pričom hlavnými zákazníkmi sú a aj boli Fitness centrá (ktoré sú od roku 2020 takmer stále zatvorené), tento systém používa len pár prevádzok Fitness centier … zatiaľ v obmedzenom režime. Veríme, že po skončení pandémie budú môcť tento systém vyskúšať a používať všetci.

V rámci tohto projektu sme vytvorili aj propagačnú stránku https://inventuro.sk. Túto stránku sme vytvorili v systéme WordPress. 

Logá, grafiku, vizuál pre reklamné materiály vytvorili grafici s ktorými roky spolupracujeme.  

Detaily projektu