Potrebujete aj vy vytvoriť systém na mieru?

Zavolajte

+421 911 588 870

Napíšte

jan.jedinak@nldmedia.sk

Otváracie hodiny

Po-Pia : 09:00 - 16:00

FUTUREVEST.sk - investujte do nehnuteľností priamo

FUTUREVEST.sk je platforma pomocou ktorej môžete investovať do nehnuteľností rôznych developerov priamo.

FUTUREVEST.sk sme vytvorili na základe dopytu trhu po platforme na investovanie. Tento informačný systém obsahuje všetko potrebné na to, aby mohol bežný človek investovať a chrániť tak svoje peniaze pred infláciou. 

Systém obsahuje prehľadnú nástenku pre developera, kde si môže veľmi jednoducho pridať projekt(nehnuteľnosť) na ktorý potrebuje vyzbierať finančné prostriedky. Následne prejde jeho projekt veľmi prísnym schvaľovacím procesom a ak je všetko pripravené ukáže sa daná investícia ľudom a môžu do nej jednoducho investovať. Developer následne predá danú nehnuteľnosť a ľudom systém automaticky vyplatí ich požičanú istinu a províziu z predaja. 

Tento prepracovaný systém zahŕňa aj možnosť investovať do viacerých projektov súčasne. Systém sám vyhodnotí, prepočíta a vyplatí istinu a úroky. 

Systém obsahuje aj „peňaženku“, kde si môžu jednotliví investori vkladať finančné prostriedky, ktoré následne môžu investovať do projektov alebo si jednoducho môžu tieto finančné prostriedky previesť na svoj bežný účet. Do tejto peňaženky, po úspešnom odfinancovaní a predaní projektu, sú im vyplácané provízie a investovaná istina. 

Systém ponúka ako developerom, tak aj investujúcim možnosť sledovať koľko finančných prostriedkov sa podarilo na ktorom projekte vyzbierať a rovnako vidia aj prehľad nimi investovaných finančných prostriedkov s kompletnou históriou prevodov.

Systém je napojený kvôli bezpečnosti aj na offline systém platieb, aby sa nestal žiadny podvod a nezmizli žiadne finančné prostriedky. 3 stupňová ochrana zabezpečuje a monitoruje každé vyplatené aj vložené finančné prostriedky v reálnom čase.

Detaily projektu